|
61 135 грн
|
|
61 135 грн
|
платежі
по 30 568 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
61 135 грн
|
|
61 135 грн
|
платежі
по 30 568 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KCC83443 |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, автовимкнення, захист від попадання рідини |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 380 Вт |
| Особливості | бездротова функція Hob2Hood, зона розширення, індукційні конфорки з функцією швидкого нагрівання, вбудована витяжка, індикатор насичення жирового філь |
| Функції | захист від дітей (блокування приладу) |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 78 52 21.2 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 78 х 52 см |
| Вага | 18.2 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Німеччина |