|
15 499 грн
|
|
15 499 грн
|
платежі
по 7 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 499 грн
|
|
15 499 грн
|
платежі
по 7 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KGG64362W |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль на основі термопари подача газу припиняється, якщо зникає полумя |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | положення панелі управління спереду праворуч, інтегроване запалювання що вмикається поворотним регулятором, тримачі посуду 2 |
| Функції | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59х52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560х480 см |
| Вага | 14.2 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Італія |