|
12 259 грн
|
|
12 259 грн
|
платежі
по 6 130 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 259 грн
|
|
12 259 грн
|
платежі
по 6 130 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KGG6456K |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль на основі термопари подача газу припиняється, якщо зникає полумя |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | інтегрований електричний підпал що вмикається поворотним регулятором, набір для переведення на інший тип газу |
| Функції | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59.5 х 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3 х 56 х 48 см |
| Вага | 14.4 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |