|
24 177 грн
|
|
24 177 грн
|
платежі
по 12 089 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 177 грн
|
|
24 177 грн
|
платежі
по 12 089 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KGG753753K |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | звуковий сигнал, термопара |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Електронне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 5 |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | Положення панелі управління спереду посередині, набір для переведення на інший тип газу, електронний світлодіодний індикатор стану полумя |
| Функції | таймер Minute Minder, функція Hob2hood бездротово зєднує варильну поверхню та витяжку |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 74х51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560х480 см |
| Вага | 17 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |