|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KGS6404SX |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль на основі термопари подача газу припиняється, якщо зникає полумя |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220240 В (N 380415 2N частота (Гц) 50) |
| Особливості | макс. потужність 8000 Вт, інтегрований електричний підпал що вмикається поворотним регулятором, набір для переведення на інший тип газу, решіток 2 |
| Функції | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59.4 x 51 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3 х 55 х 47 см |
| Вага | 8 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Румунія |