|
7 399 грн
|
|
7 399 грн
|
платежі
по 3 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 399 грн
|
|
7 399 грн
|
платежі
по 3 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | LHR3233CK |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Склокерамічні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, звукова сигналізація з опцією вимкнення, функція блокування клавіш |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | Таймер, Положення панелі управління спереду посередині, функція CleverHeat 3крокова функція керування залишковим теплом , підсвічені елемен |
| Функції | блокування панелі керування |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 29 x 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 49 х 27 см |
| Вага | 5,2 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |