|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | LIR60433 |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення, термопара, функція CleverHeat |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 380 Вт |
| Особливості | підсвічені елементи керування, індукційні конфорки з функцією швидкого нагрівання, легке встановлення завдяки системі фіксаторів, виявлення каструль, |
| Функції | таймер, функція CleverHeat, функція Hob2hood |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 11.8 x 67.8 x 60 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4.4 х 56 х 49 см |
| Вага | 10.8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |