|
10 499 грн
|
|
10 499 грн
|
платежі
по 5 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 499 грн
|
|
10 499 грн
|
платежі
по 5 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | LIT30230C |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, індикатор залишкового тепла CleverHeat, звукова сигналізація з опцією вимкнення, блокування керування |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | підсвічування панелі управління, проста установка завдяки спеціальній системі кріплення, виявлення посуду, Таймер, Положення панелі управління сперед |
| Функції | захист від дітей (блокування приладу) |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 29 x 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 27 х 49 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |