|
96 999 грн
|
|
96 999 грн
|
платежі
по 48 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
96 999 грн
|
|
96 999 грн
|
платежі
по 48 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NIKOLATESLA FIT RAW BR/A/72 |
|---|---|
| Бренд | Elica |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення, термопара, функція CleverHeat |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 230 В / 50 Гц |
| Особливості | Захист від дітей, Турбо-режим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | розпізнавання посуду |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 25 х 72 Х 51.5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 25 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |