|
31 499 грн
|
|
31 499 грн
|
платежі
по 15 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
31 499 грн
|
|
31 499 грн
|
платежі
по 15 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | RATIO 604 PLUS CONNECT BL |
|---|---|
| Бренд | Elica |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення, термопара, функція CleverHeat |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 220 В ± 10% |
| Особливості | Захист від дітей, Турбо-режим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | індикатор залишкового тепла |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 5 х 59 х 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 10.8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Польща |