|
12 199 грн
|
|
12 199 грн
|
платежі
по 6 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 199 грн
|
|
12 199 грн
|
платежі
по 6 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GI3201BC |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | індукційні зони нагріву з функцією PowerBoost, Індикатор залишкового тепла, шліфований передній край, авторозпізнавання місця встановлення посуду, Тай |
| Функції | звуковий сигнал softsound |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 60 х 13.2 х 52.2 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 28.328.5 х 49 см |
| Вага | 4,2 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Словенія |