|
12 999 грн
|
|
12 999 грн
|
платежі
по 6 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 999 грн
|
|
12 999 грн
|
платежі
по 6 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GI601FMC |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | авторозпізнавання посуду |
| Функції | індикатор залишкового тепла, функція StayWarm, функція PowerBoost, захист від перегріву, захисне блокування від дітей, таймер на вимкнення, функція So |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 5656,2 49 7 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 7 х (56 56.2) х 49 см |
| Вага | 7,8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Словенія |