|
19 998 грн
|
|
19 998 грн
|
платежі
по 9 999 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 998 грн
|
|
19 998 грн
|
платежі
по 9 999 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GI6421SYW |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення, термопара, функція CleverHeat |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | таймер, функція StayWarm, функція PowerBoost, функція SoftMelt |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 7 х 56 56.2 х 49 см |
| Вага | 7.6 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Словенія |