|
13 499 грн
|
|
13 499 грн
|
платежі
по 6 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 499 грн
|
|
13 499 грн
|
платежі
по 6 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GI6432BSCE |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення, термопара, функція CleverHeat |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Індикатор залишкового тепла, авторозпізнавання посуду, розширена площа приготування |
| Функції | функція StayWarm, функція PowerBoost, захист від перегріву, захисне блокування від дітей, функція StopGo, таймер приготування EggTimer, функція SoftMe |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3 х 5656.4х48 см |
| Вага | 10,1 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |