|
22 099 грн
|
|
22 099 грн
|
платежі
по 11 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 099 грн
|
|
22 099 грн
|
платежі
по 11 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GI6442BSCWF |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей ChildLock |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Індикатор залишкового тепла, поєднання конфорок, авторозпізнавання посуду, чорне загартоване скло |
| Функції | таймер, функція Bridge, функція PowerBoost, функція відновлення налаштувань Recall, таймер приготування EggTimer, функція AutoDetect, керування потужн |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 5.4 х 59.5 х 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5 х 56 56.2 х 49 49.2 см |
| Вага | 9,2 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |