|
13 398 грн
|
|
13 398 грн
|
платежі
по 6 699 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 398 грн
|
|
13 398 грн
|
платежі
по 6 699 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GT642AXW |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип | Вбудована |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | електрозапалювання однією рукою, додаткова конфорка, велика конфорка, 2 стандартні конфорки |
| Функції | електрозапалювання однією рукою |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 60 x 52 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 10 х 56 х 49 см |
| Вага | 14,5 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Словенія |