|
14 699 грн
|
|
14 699 грн
|
платежі
по 7 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 699 грн
|
|
14 699 грн
|
платежі
по 7 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GTW642SYB |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення, термопара, функція CleverHeat |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | заводська настройка на природний газ, конфорка Wok, автоматичне електрозапалювання, двоконтурна конфорка вок |
| Функції | Газконтроль поверхні |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 60 x 52 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 х 10 см |
| Вага | 15 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |