|
12 199 грн
|
|
12 199 грн
|
платежі
по 6 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 199 грн
|
|
12 199 грн
|
платежі
по 6 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GW 641 EXB |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | конфорка ВОК |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 13 х 60 х 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5.2 х 55.856 х 48.849 см |
| Вага | 10.8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Словаччина |