|
10 141 грн
|
|
10 141 грн
|
платежі
по 5 071 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 141 грн
|
|
10 141 грн
|
платежі
по 5 071 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GW642AB |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип | Вбудована |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | конфорка Wok, електрозапалювання однією рукою, подвійна конфорка Wok, 2 стандартні конфорки |
| Функції | електрозапалювання однією рукою |
| Розміри, см | 60 x 52 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 х 10 см |
| Вага | 11,5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Словенія |