|
12 599 грн
|
|
12 599 грн
|
платежі
по 6 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 599 грн
|
|
12 599 грн
|
платежі
по 6 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GW642SYB |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | заводська настройка на природний газ G2020, конфорка Wok, подвійна конфорка Wok, 2 стандартні конфорки, 1 конфорка зменшеного розміру, 1 подвійна ко |
| Функції | конфорка Wok |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 60 х 52 х 13 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 11,5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Словенія |