|
6 698 грн
|
|
6 698 грн
|
платежі
по 3 349 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 698 грн
|
|
6 698 грн
|
платежі
по 3 349 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GPG 3211 GF |
|---|---|
| Бренд | Grunhelm |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення, термопара, функція CleverHeat |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 65 х 55 х 14 см |
| Вага | 10 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |