|
9 309 грн
|
|
9 309 грн
|
платежі
по 4 655 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 309 грн
|
|
9 309 грн
|
платежі
по 4 655 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GPI 823 B |
|---|---|
| Бренд | Grunhelm |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Напруга | 380 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | обєднані зони |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 59 х 52 х 5.5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 10 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |