|
6 849 грн
|
|
6 849 грн
|
платежі
по 3 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 849 грн
|
|
6 849 грн
|
платежі
по 3 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BHC 36177 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення, термопара, функція CleverHeat |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 230 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | захист від дітей (блокування приладу) |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 52 x 30 x 4.8 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 49 x 27 x 4.6 см |
| Вага | 6 |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Польща |