|
8 849 грн
|
|
8 849 грн
|
платежі
по 4 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 849 грн
|
|
8 849 грн
|
платежі
по 4 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BHC63366 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | вимкнення зон нагрівання |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Дисплей | Так |
| Напруга | 230В 400В |
| Особливості | 9 рівнів потужності пусковий, Таймер, авторозпізнавання посуду, макс. потужність 4 кВт, вентиляційний отвір 5 мм, QuickFix System |
| Функції | індикатор залишкового тепла, блокування управління, автоматичне закипання, звуковий таймер |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 57.8 х 51.8 х 4.6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 7,55 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Польща |