|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 699 грн
|
|
4 699 грн
|
платежі
по 2 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BHEI301077 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення, термопара, функція CleverHeat |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Особливості | 6 рівнів потужності |
| Функції | сенсор кипіння |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 51 х 29 х 5.6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 49 х 27 см |
| Вага | 4,75 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Польща |