|
5 799 грн
|
|
5 799 грн
|
платежі
по 2 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 799 грн
|
|
5 799 грн
|
платежі
по 2 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BHKW310300 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | захист від дітей (блокування приладу) |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Особливості | решіток 2 шт |
| Функції | газконтроль, автопідпал (в ручках) |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 7.5 х 27 х 49 см |
| Вага | 6,1 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Польща |