|
11 199 грн
|
|
11 199 грн
|
платежі
по 5 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 199 грн
|
|
11 199 грн
|
платежі
по 5 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BHMI611302 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип поверхні | Комбінована |
| Тип нагрівальних елементів | Комбіновані конфорки |
| Безпека | запобіжний клапан полумя |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Особливості | конфорка Wok, 6 рівнів потужності, газове іскрове запалювання в ручках |
| Функції | конфорка Wok |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 х 52 х 5.6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 14.2 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Польща |