|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HGG 734 FGT BA |
|---|---|
| Бренд | Interline |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | запобіжний клапан полумя |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | конфорка ВОК |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 40 х 29.4 х 51 см |
| Вага | 8.2 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |