|
12 919 грн
|
|
12 919 грн
|
платежі
по 6 460 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 919 грн
|
|
12 919 грн
|
платежі
по 6 460 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HIV 569 SIZ BA |
|---|---|
| Бренд | Interline |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | захист від дітей (блокування приладу) |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 230 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | Захист від перегріву |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 х 52 х 6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 7 |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |