|
3 419 грн
|
|
3 419 грн
|
платежі
по 1 710 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 419 грн
|
|
3 419 грн
|
платежі
по 1 710 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HSR 60 BL EF |
|---|---|
| Бренд | Jantar |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | захист від дітей (блокування приладу) |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58 х 50 х 6 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 48 х 6 см |
| Вага | 6 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Туреччина |