|
5 799 грн
|
|
5 799 грн
|
платежі
по 2 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 799 грн
|
|
5 799 грн
|
платежі
по 2 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | MPM30IM12 |
|---|---|
| Бренд | MPM |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | запобіжний клапан полумя |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | функція підтримки тепла |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 29 х 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 27 х 49 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Польща |