|
5 412 грн
|
|
5 412 грн
|
платежі
по 2 706 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 412 грн
|
|
5 412 грн
|
платежі
по 2 706 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PEH 664 |
|---|---|
| Бренд | Prime |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | запобіжний клапан полумя |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 220 В 10 |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | Автовідключення |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 5 х 59 х 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56.5 х 49.6 см |
| Вага | 8.3 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |