|
5 599 грн
|
|
5 599 грн
|
платежі
по 2 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 599 грн
|
|
5 599 грн
|
платежі
по 2 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PGH 50016 FIXC |
|---|---|
| Бренд | Prime |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | захист від дітей (блокування приладу) |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турбо-режим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | Автовідключення |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58 х 50 х 10 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 48 см |
| Вага | 10.75 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |