|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PGH 50023 FIXC |
|---|---|
| Бренд | Prime |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 240 Вт |
| Функції | конфорка ВОК |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Розміри, см | 58 х 50 х 10 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 48 см |
| Вага | 11.3 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |