|
6 399 грн
|
|
6 399 грн
|
платежі
по 3 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 399 грн
|
|
6 399 грн
|
платежі
по 3 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PGH 50043 FGBC |
|---|---|
| Бренд | PRIME Technics |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 240 Вт |
| Функції | Форсунки для скрапленого газу в комплекті |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 48 см |
| Вага | 14.4 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |