|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NA64H3030AKWT |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | запобіжний клапан полумя |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 4 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 9.9 х 52 х 60 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 9.9 х 56 х 49 см |
| Вага | 16.1 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Таїланд |