|
9 799 грн
|
|
9 799 грн
|
платежі
по 4 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 799 грн
|
|
9 799 грн
|
платежі
по 4 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | NA64H3030ASWT |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | запобіжний клапан полумя |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 4 |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Звуковий сигнал, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла, Розпізнавання наявності посуду, Таймер, Автовідключення |
| Функції | конфорка Wok |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 60 х 51 х 5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 х 5 см |
| Вага | 12.3 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |