|
73 649 грн
|
|
73 649 грн
|
платежі
по 36 825 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
73 649 грн
|
|
73 649 грн
|
платежі
по 36 825 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EX675LEC1E |
|---|---|
| Бренд | SIEMENS |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | розпізнавання наявності посуду, дисплей, 17 рівнів потужності, 1 зона vario Induсtion |
| Функції | автоматичне відключення, індикатор залишкового тепла, Секундомір, функція PowerBoost, автоматичне розпізнавання конфорки |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 60,2 52 5,1 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49 см |
| Вага | 14 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Іспанія |