|
9 199 грн
|
|
9 199 грн
|
платежі
по 4 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 199 грн
|
|
9 199 грн
|
платежі
по 4 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HG622 B9G CS FI (BK) |
|---|---|
| Бренд | Ventolux |
| Тип поверхні | Комбінована |
| Тип нагрівальних елементів | Комбіновані конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 1 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Таймер, Автовідключення, Захист від дітей, Індикатори залишкового тепла, Підтримка страви в теплому стані, Розпізнавання наявності посуду |
| Функції | функція Bridge обєднує дві звичайні конфорки в одну велику |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58.5 х 51 х 5.5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 55 х 47.3 х 5.5 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |