|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GMWL628IXLEE |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла |
| Функції | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 66 х 59 х 18 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 48 х 3.8 см |
| Вага | 10.6 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |