|
12 999 грн
|
|
12 999 грн
|
платежі
по 6 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 999 грн
|
|
12 999 грн
|
платежі
по 6 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GOFL629NB |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | Термоелектричний захист від витікання газу запобігає небажаному витіканню газу, коли полумя згасає. |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Таймер, Захист від дітей, Захист від переливу, Індикатори залишкового тепла, Розпізнавання наявності посуду |
| Функції | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 х 51 х 4.9 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 48.2 х 4.2 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |