|
12 499 грн
|
|
12 499 грн
|
платежі
по 6 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 499 грн
|
|
12 499 грн
|
платежі
по 6 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GOWL628NBEE |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 4 |
| Напруга | 230 В 50 Гц |
| Особливості | конфорка з подвійним рядом полумя, турбоконфорка |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 51 4,9см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4.1 х 56 х 49 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |