|
8 499 грн
|
|
8 499 грн
|
платежі
по 4 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 499 грн
|
|
8 499 грн
|
платежі
по 4 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | TKRL660IX |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | запобіжний клапан полумя |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | автоматичне електрозапалювання (у ручці), наявність шнура живлення є, решіток 2, матеріал решіток чавун, турбоконфорка |
| Функції | 9 ступенів потужності нагріву |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58 х 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 48 см |
| Вага | 10.5 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Італія |