|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | WLB4060CPNE |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Електричні конфорки |
| Безпека | запобіжний клапан полумя |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | автоматичне електрозапалювання (у ручці), наявність шнура живлення є, решіток 2, матеріал решіток чавун, турбоконфорка |
| Функції | функція кипятіння |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560562 х 480 см |
| Вага | 9.4 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |