|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
22 999 грн
|
|
22 999 грн
|
платежі
по 11 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | WLS5360BFW |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Звуковий сигнал, Турборежим (Booster), Індикатори залишкового тепла, Розпізнавання наявності посуду, Таймер, Автовідключення |
| Функції | велика конфорка |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 59 х 51 х 5.4 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 49.2 см |
| Вага | 10 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Італія |