|
12 999 грн
|
|
12 999 грн
|
платежі
по 6 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 999 грн
|
|
12 999 грн
|
платежі
по 6 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | WSQ4860NE |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, індикатор залишкового тепла 7 сегментів, автовимкнення, звуковий сигнал |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | дисплей, система швидкого нагріву Booster, наявність шнура живлення є, зона розширення |
| Функції | Power Management |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59 х 51 х 5.4 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 5656.3 х 48 х 36 см |
| Вага | 10 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |