|
15 999 грн
|
|
15 999 грн
|
платежі
по 8 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 999 грн
|
|
15 999 грн
|
платежі
по 8 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PNK6B6P40R |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | індикатор залишкового тепла, автоматичне захисне вимкнення, запобіжник, захист від пролитої води |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 4 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | конфорка Wok |
| Функції | конфорка ВОК |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4.5 х 5656.2 х 4849.2 см |
| Вага | 15.5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Іспанія |