|
28 792 грн
|
|
28 792 грн
|
платежі
по 14 396 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
28 792 грн
|
|
28 792 грн
|
платежі
по 14 396 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EIV84550 |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | захист від дітей, функція блокування клавіш, звуковий сигнал який можна відключити, автоматичне вимкнення |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | Положення панелі управління спереду посередині, зона розширення, підсвічені елементи керування, легка установка завдяки системі фіксаторів, індукційн |
| Функції | EcoTimer вимикає нагрівання ще до завершення часу приготування для раціонального використання залишкового тепла на завершальному етапі приготування, ф |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 78 x 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 6.7 х 75 х 49 см |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Румунія |