|
30 999 грн
|
|
30 999 грн
|
платежі
по 15 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
30 999 грн
|
|
30 999 грн
|
платежі
по 15 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | EIS62453IZ |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, звуковий сигнал, автоматичне вимкнення |
| Управління | Електронне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | EcoTimer, Таймер, функція CleverHeat, бездротова функція Hob2Hood, підсвічені елементи керування, функція блокування клавіш, легке встановлення завдяк |
| Функції | функція автоматичного прискорення приготування |
| Наявність шнура живлення | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 4.4 х 58 х 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 4.4 х 56 х 49 см |
| Вага | 10.9 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Німеччина |