|
7 433 грн
|
|
7 433 грн
|
платежі
по 3 717 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 433 грн
|
|
7 433 грн
|
платежі
по 3 717 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | KGS6424SX |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль що вмикається поворотним регулятором |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 230 Вт |
| Особливості | положення панелі управління спереду праворуч, інтегрований електричний підпал що вмикається поворотним регулятором, тримачі посуду 2, набір для перев |
| Функції | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59.5 x 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 3 х 56 х 48 см |
| Вага | 8,35 |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Італія |